Projekt funkcjionalny

Opracowanie układu funkcjonalnego zawiera decyzję projektowe, dotyczą rozwiązań funkcjonalnych i użytkowych w jednym pomieszczeniu bądź w całym domu. Taki projekt przewiduje wyburzanie ścian i/lub stawianie nowych w celu polepszenia jakości użytkowej wnętrza bądź też dzielenie jednego pomieszczenia na kilka stref użytkowych. W końcowym efekcie wizualizacja/film pokazuje tylko koncepcje. W pakiecie „układ funkcjonalny” inwestor nie otrzymuje rysunków technicznych dla wykonawców oraz listy zakupowej z propozycjami produktów do zakupu.

Etapy współpracy i realizacji projektu

Bardzo ważne jest dla nas aby ostateczny efekt projektu był dla Państwa w 100% zadowalający. Do tego celu jest potrzebna nie tylko sprawna komunikacja między projektantem a inwestorem, ale i również opracowanie brief’u wraz z wytycznymi i założeniami projektowymi już na samym początku naszej współpracy.

Zapytaj o brief i wycenę Twojego projektu

Etapy

Po inwentaryzacji następuje wycena oraz zostają podjęte decyzje dotyczących głównych założeń projektowych w pomieszczeniach. W kolejnym etapie przedstawione zostają różne koncepcje układu. Na sam koniec inwestor otrzymuję film ukazujący spacer wirtualny we wnętrzu z uwzględnieniem koncepcyjnej kolorystyki i charakteru wnętrza.

dsgffd

Inwentaryzacja, wycena i Brief projektowy

Pomiary na terenie Zduńskiej Woli i okolic.
Dojazdy do 50km od Zduńskiej Woli.
Powyżej 50km istnieje możliwość współpracy zdalnie. Przed rozpoczęciem pracy nad projektem opracowujemy brief projektowy z głównymi wytycznymi i założeniami.

qqqqq

Rzuty

Rzuty 2D przedstawiające różne możliwości w pomieszczeniach (max. 4 propozycje o ile dana przestrzeń na to pozwala)

1

Bryły

Wizualizacje na bryłach 3D wybranego układu z rzutów 2D

Spacer wirtualny​

Film w oparciu o wizualizację tak aby inwestor mógł w jak najlepszy sposób wyobrazić sobie projektowaną przestrzeń. Wizualizacja/film pokazuję tyko koncepcyjny charakter wnętrza.

- przeróbki ścian -

- rzut przedstawiający przeróbki budowlane (np. wyburzenia ścian, nowe ściany),

- projekt elektryki -

Rozmieszczenie punktów elektrycznych: -gniazd wtykowych,
-wypustów oświetleniowych, sufitowych i ściennych,

- Projekt hydrauliki -

- rozmieszczenie przyłączy wodno-kanalizacyjnych - rozmieszczenie sprzętów hydraulicznych

Ładnie Tu

Pracownia projektowania wnętrz

Śledź nas

Skontaktuj się!

mob.: +48 791-917-400

e-mail: projekt.ladnietu(at)gmail.com

X